Auto szkoła Łódź

Lejdis

Lejdis nie tylko dla lejdis!
Chcesz jeździć samochodem ale trochę Cię to przeraża?!
Niepotrzebnie!

Przyjdź do naszej szkoły. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie w zakresie prawa jazdy kat. „B” oraz AUTOMAT kat. „B”, zachowując przy tym miłą atmosferę.

Co nas wyróżnia?

Wśród naszej kadry instruktorami są przede wszystkim kobiety.

To jest nasz atut!

Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wyposażonej w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, a zajęcia praktyczne przeprowadzane są na nowych, dobrze wyposażonych autach Kia Rio IV (te same na których zdawane są egzaminy w kat. B) oraz nowe Suzuki Swift z automatyczną skrzynią biegów.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są w tygodniu jak również w weekendy.

Wprowadzimy Cię w świat przepisów ruchu drogowego, tak abyście odnaleźli się w każdej sytuacji wynikającej na drodze.

Przyjdź i przekonaj się …!

Zapraszamy.

Rozpocznij kurs już dziś!

Skontaktuj się z nami!

Strefa kursanta

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat rozpoczęcia nauki jazdy. Poznaj procedury, dowiedz się ile godzin nauki Cię czeka oraz jak odebrać swoje prawo jazdy po zdanym egzaminie!

Cennik

Sprawdź aktualne ceny kursów oraz godzin doszkalających. Oferujemy kurs w przystępnych cenach. Nasi instruktorzy chętnie pomogą Ci doszkolić się w celu uzyskania upragnionego prawa jazdy!

Kadra

Instruktorzy w autoszkole Lejdis to przede wszystkim kobiety, ale nie tylko! Stawiamy na wykwalifikowany personel instruktorów jazdy, tak abyś uzyskał niezbędne umiejętności do poruszania się po drogach.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Chętnie opowiemy Ci jak wyglądają lekcje w naszej szkole. W zakładce strefa kursanta znajdziesz wszelkie informacje na temat kursu oraz jak załatwić wszelkie formalności przed rozpoczęciem kursu.